Hülya Avşar ‘Çok hoş çocuk’ demişti! Mert Demir’den cevap geldi

‘Ateşe Düştüm’ parçasıyla adından sıkça söz ettiren Mert Demir (30) ile çok izlenen yapımlarda kamera karşısına geçen Serenay Sarıkaya’nın (31) aşkı, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktı.

Her defasında haklarında çıkan iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, akşam saatlerinde Kuruçeşme’de romantik bir akşam geçirdi. Yeni sevgililer, İstanbul’un göbeğinde bir mekandan kahkahalarla el ele çıkarak adeta düşman çatlattı.

“MERT DEMİR ÇOK HOŞ ÇOCUK”

Ünlü çiftin ilişkisi tam gaz devam ederken, Hülya Avşar’ın Mert Demir ile ilgili yaptığı bir yorum kısa sürede magazin gündemine oturdu. YouTube programına Murat Boz’u konuk eden Avşar kızı, ünlü şarkıcının “Beğendiğin biri var mı?” sorusu karşısında şu cevabı verdi:

Beğendiğim biri var… Serenay’a ayıp olmaz mı? Mert Demir çok hoş çocuk!

“ÖDÜL ALACAĞIM İÇİN MUTLUYUM”

Türkiye’nin en prestijli müzik ve magazin portalı Müzikonair tarafından düzenlenen Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri sahiplerini buldu. Maltepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli törene sanat, medya ve spor camiasından pek çok ünlü isim katıldı.

Gecede ödül alan isimlerden biri olan Mert Demir, gazetecilerle bir araya gelerek; “Ödül alacağım için çok mutluyum. Ödülümü alıp tadını çıkaracağım, 7 günlük bir maratondan çıktım, biraz halsizliğim var, iki gündür de yatıyorum” dedi.

“KARIŞIYOR ORTALIK”

Serenay Sarıkaya ile birlikteliği çok konuşulan şarkıcı, birliktelikleri ile ilgili sorularına “Karışıyor ortalık” diye cevap vererek herkesi tebessüm ettirdi.

Demir “Özel hayatım ile ilgili konuşmayı tercih etmiyorum biliyorsunuz, yorumlar yapılır ama yapacak bir şey yok, ben o tarz yorumlara aldırış etmiyorum, hiç ama hiç önemli değil benim için” açıklamasında bulundu.

“SAĞ OLSUN”

Ünlü isim, Hülya Avşar’ın “Mert Demir çok hoş çocuk” yorumunun sorulması karşısında ise kahkaha atarak, “Çok teşekkür ederim kendisine, sağ olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir